تبلیغات
. - 45 هزار شرکت کننده و 200 شرکت بازی سازی در E3 2011 حضور خواهند داشت
نظر فراموش نشه

45 هزار شرکت کننده و 200 شرکت بازی سازی در E3 2011 حضور خواهند داشت

دوشنبه 16 خرداد 1390 03:07 ب.ظ

نویسنده : علی احمدی

طبق آخرین اخبار منتشر شده از سوی رئیس ESA آقای مایکل گالاگر (Michael Gallagher) نمایشگاه E3 2011 حدود 45 هزار شرکت کننده و 200 شرکت بازی سازی را در بر خواهد داشت که این شرکت های بازی سازی در طول نمایشگاه عناوین خود را معرفی خواهند کرد.


 


اینجا را کلیک کنید تا این تصویر را در اندازه واقعی آن ببینید.


وی طبق گفت و گوی خود با سایت VentureBeat اعلام کرده است که طی این چند سالی که نمایشگاه را برگزار می کنیم همواره در پی به وجود آوردن یک محیط سالم و رقابت آمیز هستیم و سعی می کنیم بیشترین تمرکز خود را بر روی کیفیت نمایشگاه بزاریم.


ما دو سال پیاپی است که در بخش بیننده توانسته ایم موفق واقع شویم و این بار 45 هزار شرکت کننده را جذب کرده ایم، این تازه اول راه است و 200 شرکت بازی سازی از سراسر جهان برای نمایش بازی های خود آمده اند. این بدان معنی نیست که فقط همین قدر بیننده داشته باشیم همانطور که می دانی خیلی از مخاطبان از خانه یا جاهای دیگر برنامه های ما را تماشا خواهند کرد.


این آمار تا برگزاری مراسم افزایش خواهد یافت زیرا خبرنگاران و رسانه های دیگر نیز برای خبرگزاری به این نمایشگاه حجوم خواهند آورد همه ی این عوامل دست به دست هم داده اند تا E3 2011 نسبت به سال گذشته از کیفیت بالاتری برخوردار شود.


نمایشگاه E3 2011 با کنفرانس خبری مایکروسافت در ساعت 8:59 دقیقه امشب به وقت تهران برگزار خواهد شد.


 


منبع
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -