تبلیغات
. - Battlefield 3 بر روی کنسول ها تنها 30 فریم و 720p DICE
نظر فراموش نشه

Battlefield 3 بر روی کنسول ها تنها 30 فریم و 720p DICE

دوشنبه 30 خرداد 1390 03:55 ق.ظ

نویسنده : علی احمدی

DICE به طور رسمی تایید کرد Battlefield 3 بر روی کنسول ها از کیفیت FULL HD 1050p پشتیبانی نمی کند و کیفیت تصویر در هر 2 نسخه کنسولی  720p بیشتر نخواهد بود.


همچنین تایید شد که نسخه های کنسولی تنها با 30 فریم بر ثانیه اجرا خواهند شد و خبری از حالت خارق العاده 60 فریم نسخه PC بر روی کنسول ها نخواهد بود.


اینجا را کلیک کنید تا این تصویر را در اندازه واقعی آن ببینید.


تا پیش از تایید این مطلب توسط استودیوی سازنده بازی بسیاری از دارندگان کنسول های خانگی مدعی برتری کیفیت نسخه Playstation 3 نسبت به نسخه PC بودند.


DICE با رد این ادعاها تاکید کرد : " همواره اعلام کرده ایم که کیفیت اصلی این بازی را تنها بر روی یک PC قدرتمند خواهید دید. نسخه PC از جلوه های بصری پیشرفته - پشتیبانی از کیفیت FULL HD


و کمی جزئیات محیط بیشتر نسبت به نسخه های کنسولی بهره می برد. "


البته این موضوع خبر خیلی عجیبی نبود زیرا حتی CRYSIS 2 نیز بر روی کنسول ها با کیفیت 720p و 30 فریم بر ثانیه اجرا میشد.


با این وجود تیم سازنده بازی اعلام کرده اند سطح جزئیات نسخه کنسولی را با توجه به کاهش فریم بازی و همچنین استفاده از کیفیت 720p به جای 1080p حفظ کرده اند و همچنان با عنوانی بسیار پرجزئیات و زیبا بر


روی کنسول ها مواجه خواهید بود.


تایید این مطلب در حالی صورت می گیرد که Call of Duty Modern Warfare 3 بر روی کنسول ها نیز در حالت 60 فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد و گیم پلی خاص و خالص خود را بر روی کنسول ها به همراه خواهد داشت.


در سوی دیگر اما Frostbite engine به هر حال تخریب پذیری کامل محیط - نقشه های به مراتب وسیع تر و جزئیات بیشتری نسبت به Call of Duty Modern Warfare 3 به ارمغان خواهد اورد.


منبع : http://bf3blog.com/2011/06/battlefield-3-to-run-in-720p-30fps-on-consoles/
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -