تبلیغات
. - Microsoft بازار 3D را پیوسته رصد می کند
نظر فراموش نشه

Microsoft بازار 3D را پیوسته رصد می کند

چهارشنبه 8 تیر 1390 03:55 ب.ظ

نویسنده : علی احمدی

David Dennis مدیر تولید بخش تفریحات Microsoft می گوید شرکت مطبوعش  همواره بررسی می کند که فن اوری 3D در دنیای گیم چه از اب در می اید.او به Eurogamer می گوید باید بررسی کرد و فهمید که ایا 3D در دنیای گیم چیزی هست که مصرف کنندگان واقعا می خواهند؟ ایا چیز خیلی خاصی به گیمینگ اضافه می کند؟ ایا تمرکز بازی کننده ها را


از گیم پلی بازی دور می کند یا نه؟ ایا در دراز مدت توسط بازی کننده ها همچنان مورد استقبال و استفاده خواهد بود؟ یا اینکه تنها زمان نسبتا کوتاهی بازی را روی حالت 3D تجربه می کنند و بعد به حالت 2D بازمی گردند؟


Dennis تردید دارد که ایا 3D به دلیل منافع اختصاصی برای صنعت گیم پا به این عرصه گذاشته باشد و بیشتر پای صنایع دیگری در میان است.


" فن اوری 3D بسیار دوست داشتنی است. فعلا سعی می شود تا مردم متقاعد شوند تلویزیون های سه بعدی خریداری کنند اما به نظر میرسد که جامعه خود باید به این باور برسد که از 3D در صنعت گیم استقبال کند یا نه .


فعلا بازار در تلاش است تا مردم تلویزیون های سه بعدی بخرند. در صورتی که مردم به این پدیده عادت کنند ما با ارائه اپدیت های لازم امکان استفاده از این فن اوری را برای انها مهیا کرده ایم و از انها پشتیبانی خواهیم کرد. "


منبع : http://www.vg247.com/2011/06/29/microsoft-watching-and-wanting-to-understand-3


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -